Toimihenkilöt ja yhteystiedot

 

Hallituksen jäsenet   Sähköposti Puhelin
Puheenjohtaja Hannu Backman hannu.backman(a)phnet.fi 044 332 0232
Sihteeri Päivi Virtanen paivivirtanen12(a)gmail.com 050 387 9664
Rahastonhoitaja Helena Kämäräinen helena.kamarainen99(a)gmail.com 040 032 5290
Varapuheenjohtaja Anni Viljanen anni.viljanen(a)outlook.com 040 554 1561
Jäsen Terhi Koivisto terhi.k.koivisto(a)gmail.com 040 093 9690
Jäsen Jarno Malaska malaska(at)gmail.com 040 737 6191
Jäsen Hannu Tuunanen hannu.tuunanen(a)phnet.fi 044 270 0462
Jäsen Siskoliisa Keskiväli titi.keskivali(a)elisanet.fi 050 338 4391
Jäsen Helena Kämäräinen helena.kamarainen99(a)gmail.com 040 032 5290
Jäsen Jorma Kampman jorma.kampman(a)luukku.com 044 270 0105
Jäsen Timo Riikonen timo.riikonen1(a)gmail.com 040 049 8618
Varajäsen Mika Rantakari mika.rantakari(at)gmail.com 040 015 1776
Varajäsen Tiina Riikonen tiina.riikonen(a)iki.fi 050 560 1770
 

Vastuualue

 

 Yhteyshenkilöt

 

Sähköposti

 

Puhelin

Jäsenlehti Kiisa Reino Koho kohoreino(a)gmail.com 040 015 5238
Jäsenasiat Reino Koho kohoreino(a)gmail.com 040 015 5238
Myllykiepin vuokraus Hannu Backman hannu.backman(a)phnet.fi 044 332 0232
Rautakankareen vuokraus Anni Viljanen anni.viljanen(a)outlook.com 040 554 1561
Tiiristuvan toiminta Terhi Koivisto, terhi.k.koivisto(a)gmail.com 040 093 9690
Maastopyöräily Tiina Riikonen, tiina.riikonen(a)iki.fi 050 560 1770
Polkujuoksu Iiris Sipi, iiris.sipi(a)gmail.com 044 984 4743
Geokätköily Anni Viljanen   anni.viljanen(a)outlook.com 040 554 1561
Jumpparyhmä Päivi Virtanen, paivivirtanen12(a)gmail.com 050 387 9664
Lapsitoiminta Titi Keskiväli, titi.keskivali(a)elisanet.fi
Ohjaajat Maastopyöräily
Ohjaajat Polkujuoksu